Poufność i bezpieczeństwo transakcji

1. Odwiedzając sklep truso.eu pozostajesz anonimowym klientem. Do Ciebie należy decyzja czy chcesz udostępnić nam informacje o sobie czy też nie. Dopiero w momencie założenia konta użytkownika sklepu, system nasz zaczyna gromadzić dane niezbędne do realizacji zamówienia.

2. Szanując Twoją prywatność pragniemy Cię zapewnić, iż dane przekazane nam przez Ciebie nie zostaną wykorzystane do jakichkolwiek innych celów niż dokonywanie zakupów w naszym sklepie. W każdej chwili możesz zwrócić się do nas z prośbą o usunięcie swojego konta, a wraz z nim wszystkich udostępnionych nam informacji.

3. Bazy danych z informacjami o klientach są zabezpieczone zgodnie z najnowszymi wymogami. Dodatkowo, każdorazowa próba odczytania tych danych przez osoby nieupoważnione jest szczegółowo rejestrowana w systemie. Pozwala nam to na przekazywanie informacji o potencjalnych włamaniach odpowiednim organom ścigającym tego typu działania.

4. Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, informujemy również iż strona używa cookies (ciasteczek), dane w nich przechowywane nie są w żaden sposób udostępniane przez nas osobom trzecim.

Bezpieczeństwo płatności elektronicznych

Po sfinalizowaniu zamówienia na towar lub usługę w sklepie internetowym zostaniesz przeniesiony na bezpieczne strony serwisu DotPay.pl.

System zapyta o Twoje dane teleadresowe oraz numer karty płatniczej (dane te posłużą jedynie do weryfikacji płatności DotPay.pl i nie zostaną nigdzie zapisane). Po Twojej akceptacji informacje zostaną wysłane szyfrowanym połączeniem do centrum autoryzacji kart płatniczych.

Jeżeli nie pomyliłeś się przy wprowadzaniu informacji, na Twojej karcie są wystarczające środki pieniężne, a karta nie jest zastrzeżona w systemie bankowym to otrzymasz na adres e-mail, który podałeś w formularzu potwierdzenie autoryzacji. (Jeżel zakupiłeś kod dostępu w usłudze DotPay Kod, zostanie on również przesłany na ten adres). Kopię takiego potwierdzenia otrzyma także serwis internetowy, w którym dokonywałeś(aś) zakupów.

Podczas całego procesu nikt, także pracownicy DotPay.pl i pracownicy sklepu nie zobaczą informacji o Twojej karcie płatniczej.

Bezpieczeństwo - strona prawna

Serwis DotPay.pl funkcjonuje od 2001 roku, poprzednio pod marką WebPay.pl i AllPay.pl. Właścicielem serwisu jest firma Koncept Belgia istniejąca i działająca na polskim rynku od 1999 r.

Wiarygodność serwisu gwarantuje m.in. współpraca z renomowanymi instytucjami, takimi jak BRE Bank (mBank), Inteligo (PKO BP) i PolCard SA, które starannie sprawdzają i weryfikują swoich partnerów.

Serwis posiada wykupioną w firmie Warta polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług oraz polisę gwarantującą należyte wykonanie usługi na kwotę 600.000 PLN (polisa numer 904800011139 z dnia 27.08.2003).

Bezpieczeństwo - strona techniczna

Serwis DotPay.pl stawia sobie za cel stworzenie najbezpieczniejszej platformy do płatności online. W tym celu korzystamy z poniższych systemów i instytucji certyfikacyjnych, które nie tylko gwarantują poprawność i szyfrowanie transakcji ale także pozwalają zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy przez osoby płacące przez serwis DotPay.pl.

Korzystając z serwisu DotPay.pl Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane przez:

- certyfikat bezpieczeństwa Thawte, gwarantujący połączenie z serwisem WWW naszej firmy.
- certyfikat SSL gwarantujący szyfrowanie komunikacji między klientem a serwerem.
- system 3D Secure: Verified by VISA oraz MasterCard secureCode, wykorzystujący dodatkowe hasło przy płatności kartą.
- wewnętrzny autorski system monitorowania transakcji online, ograniczający ryzyko wyłudzenia.
- najnowsze narzędzia (oprogramowanie) do wykrywania fraudów, które potrafią m.in. wykryć automatycznie próbę płatności skradzioną a nie zastrzeżoną kartą.
Wróć
Twój adres IP to: 54.224.133.198

Copyright © 2022 Zen Cart Professional PL™ Powered by Zen Cart™